• Pradžia
  • >
  • Vilniuje įvyko Visuotinis dalyvių surinkimas

Vilniuje įvyko Visuotinis dalyvių surinkimas

2023-12-20 | Visuotinis dalyvių susirinkimas

Gruodžio 19 d. Vilniuje vyko Vilniaus regiono plėtros tarybos visuotinis dalyvių susirinkimas ir merų pasitarimas. Posėdyje dalyvavo Vilniaus miesto ir Elektrėnų miestų, Širvintų, Švenčionių, Trakų, Ukmergės, Vilniaus ir Šalčininkų rajonų merai ir savivaldybių administracijų atstovai.

Posėdžio metu buvo aptartos bendradarbiavimo su Vilniaus kolegija galimybės. Dr. Nijolė Zinkevičienė, Vilniaus kolegijos direktoriaus pavaduotoja mokslui ir partnerystei, pristatė Vilniaus kolegijos kartu su 8 Europos aukštojo mokslo institucijomis rengiamos paraiškos Europos universitetų steigimo konkursui paraiškos idėją. Vilniaus regiono plėtros taryba yra kviečiama prisijungti prie Europos universitetų tarptautinio aljanso iniciatyvos tampant asocijuotu steigiamo HEROES aljanso partneriu.

Pasitarimo metu buvo aptartos 2021‒2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos įgyvendinimo Vilniaus regione aktualijos, taip pat pažangos priemonių, tvarios miesto plėtros ir funkcinių zonų strategijų rengimo klausimai.